Nasza Firma zajmuje się transportem na terenie całej Europy. Doświadczenie w branży transportowej zdobywamy od 2012 roku. Główna siedziba znajduje się w Brwinowie 15 km od Warszawy. Gwarantujemy pełen profesjonalizm świadczonych usług, zatrudniony przez nas personel posiada najwyższe kwalifikacje. Zapewniamy najlepszy wskaźnik „jakość/cena”.
Jesteśmy dyspozycyjni 24/7, w ciągu 30 min. przygotujemy odpowiedź na zapytanie transportowe.

Specjalizujemy się transportem dedykowanym, krajowym i międzynarodowym, o ładowności do 1,5 tony, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłkę z dnia na dzień „just in time”. Każde nasze auto jest wyposażone w monitoring GPS, wiec pozycja pojazdu jest podawana z pełną dokładnością, 24h na dobę o każdej porze dnia i nocy. Dysponujemy autami wyposażonymi w windę samozaładowczą oraz wózek paletowy, posiadamy uprawiania ADR do przewozu towarów niebezpiecznych. Każdy samochód posiada wyposażenie ochronne dla kierowcy, pasy mocujące, maty antypoślizgowe, łańcuchy. Nasza flota to pojazdy nie przekraczające trzech lat. Podstawa naszego transportu jest terminowość, wspólne dobro nasze i naszych klientów oraz dbanie o środowisko naturalne.

Stawiając przed sobą coraz wyższe wyzwania, szukamy wciąż nowych partnerów, których zapraszamy do współpracy.

Delivery Expres

Dzięki doświadczeniu wiemy jak bardzo ważny jest czas. Nasze usługi, to gwarancja dostawy bezpośrednio do Państwa linii produkcyjnych w fabrykach i do wszelkiego rodzaju innych działalności biznesowych, gdzie liczy się czas dostarczenia towaru. Jesteśmy w stanie do dwóch godzin podstawić samochód w wyznaczonym miejscu, w całej Europie. Transporty są monitorowane przez system GPS zamontowany w samochodach. Na życzenie klienta udostępniamy kontakt do kierowcy. Każde zlecenie jest monitorowane przez spedytora, który drogą e-mail bądź telefonicznie informuje o postępach każdej dostawy ekspresowej.

Auto z windą

Każdy transport jest inny, nie zawsze towary są dostarczane do magazynów czy tez fabryk gdzie rozładunek nie stanowi problemu. Na tego rodzaju transport posiadamy też rozwiązanie. Nasza firma posiada w swojej flocie auta z możliwością załadunku i rozładunku windą i wózkiem paletowym. Transport do galerii handlowych, domów prywatnych, placów budowy, wystawców na targach handlowych na terenie całej Europy i wszędzie tam gdzie jest potrzebna pomoc nie stanowi dla nas żadnego problemu. Ten rodzaj transportu również świadczymy ekspresowo, wraz z monitoringiem i dostawą bezpośrednią.

Transport ADR

Nasza firma dysponuje również autami, które są uprzywilejowane do transportu materiałów niebezpiecznych ADR. Każdy kierowca przeszedł odpowiednie szkolenie a samochody posiadają wszystkie niezbędne materiały. Transport na potrzeby przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, energetycznego, budowlanego itp. też nie stanowi dla nas problemu. Transport ADR również, na Państwa życzenie, może być wykonany ekspresowo, z monitorowaniem przesyłki oraz dostawą bezpośrednią, samochodem do 3,5 tony.

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube